MVČR - metodický výklad k problematice výkonu spisové služby

Ministerstvo vnitra zveřejnilo na svých stránkách dokument s názvem Metodické výklady k problematice výkonu spisové služby v elektronických systémech spisové služby.

Metodiky pro rok 2024 opět naleznete v elektronické podobě

Používáte náš informační systém GINIS? Potřebujete občas najít rychlý návod, postup jak pracovat v našem softwaru? Letos jej opět naleznete v elektronické podobě.

Gordic na konferenci Bakaláři představil spisovou službu GINIS

Pardubice hostily další ročník konference Bakaláři a společnost Gordic byla opět u toho. Konference byla tentokrát zaměřena na ředitele škol a zúčastnilo se jí téměř 250 návštěvníků.

ZŠ Palachova ve Žďáru nad Sázavou se digitalizace nebojí

Základní škola Palachova ve Žďáru nad Sázavou je druhá největší ve městě a poskytuje vzdělání téměř šesti stům dětí. Naši platformu GINIS Express používá již 24 let.

Nastává digitální revoluce v účetnictví? Co nás čeká?

S připravovaným novým zákonem o účetnictví, jehož účinnost očekáváme od 1.1. 2025, nastává bez nadsázky i digitální revoluce v účetnictví. Článek je založen na návrhu nového zákona o účetnictví,

Konference projektu Kraje pro bezpečný internet

Ve čtvrtek 2. 11. 2023 se na Krajském úřadě v Jihlavě konala konference projektu Kraje pro bezpečný internet (KPBI), který je iniciován Radou Asociace krajů České republiky.

Nová směrnice NIS2, čas na přípravu jen do října 2024!

S mnoha změnami přichází evropská směrnice NIS2. Jejím prostřednictvím unie reaguje na růst digitalizace a zavádí nová opatření na ochranu důležité infrastruktury

Vyplouváme s dalším číslem našeho časopisu GORINFO

Nový rok nám zdárně začal a s ním vyplulo i nové vydání našeho GORINFA. Pojďte se s námi začíst do dalšího čísla Gorinfa určeného pro uživatele informačních systémů ve veřejné správě.

Zorganizovali jsme pro vás setkání uživatelů GINIS

Rok se s rokem sešel a my jsme opět přichystali setkání uživatelů informačního systému GINIS. Jedná se o tradiční konferenci, na které vystupují odborníci z naší společnosti HAiDA nebo přímo ze společnosti GORDIC.

Akreditovaný webinář - Význam a tvorba spisového řádu

Školení je 𝗮𝗸𝗿𝗲𝗱𝗶𝘁𝗼𝘃𝗮́𝗻𝗼 pro úředníky územních samosprávných celků, ale zúčastnit se mohou i pracovníci organizací odpovědní za vedení spisové služby a zpracování dokumentů.

Co mohou školy očekávat od nového zákona o účetnictví

Návrh nového zákona o účetnictví je nyní v připomínkovém řízení. Tento návrh předpokládá účinnost nového zákona od 1. ledna 2025 a obsahuje množství zásadních změn.

Jsme tak silní, jak pevné jsou naše vztahy. Gordic slaví 30 let od založení

Proto výrazným znakem Gordicu je Gordický uzel, symbol vnitřní soudržnosti našich lidí. Jedním z hlavních výdobytků revoluce v roce 1989 bylo bezesporu svobodné podnikání.